Slab začetek pokopal Ankarančane

Pred več kot 300 gledalci sta se na pomožnem (atletskem) igrišču Bonifike v pripravljalni tekmi pomerila domači drugoligaš Ankaran in beograjska Crvena zvezda, ki bo po jutrišnji tekmi z Luko Koper sklenila priprave pri nas.

KOPER > Izbranci trenerja Predraga Lalatovića so s 3:1 zabeležili novo zmago, predvsem po zaslugi boječega začetka ankaranskega moštva. “Škoda za slabši začetek tekme, morda so fantje v igro šli s prevelikim spoštovanjem do tekmeca. Bistveno bolj sem zadovoljen z reakcijo in nadaljevanjem dvoboja,” je povedal trener Vlado Badžim. Rdeče-beli so namreč vse tri svoje zadetke po napakah ožje obrambe oranžnih dosegli v uvodnih 13 minutah dvoboja prek Luke Jovića, Nenada Gavrića in novinca Joshue Parkerja. Ankarančani so v 39. minuti po kotu postavili končni izid prek visokega centralnega branilca Jana Pahorja (na fotografiji). V drugem polčasu je bila igra bolj umirjena, izrazito priložnost za zadetek so zamudili gostitelji. RM