Kanalci prvaki v mini odbojki

Sezono tekmovanj mlajših odbojkarskih kategorij so zaokrožili finalni obračuni v Šoštanju, kjer so primorski klubi osvojili kar tri odličja.

Odbojkarska prihodnost Salonita je najboljša v državi v mini
odbojki. Levo je trenerka Meta Okroglič. Foto: Miloš Grilanc
Odbojkarska prihodnost Salonita je najboljša v državi v mini odbojki. Levo je trenerka Meta Okroglič. Foto: Miloš Grilanc

ŠOŠTANJ > Najbolje se je pod vodstvom trenerke Mete Okroglič odrezal OK Salonit Anhovo iz Kanala, saj so najmlajši dečki v mini odbojki postali državni prvaki (na fotografiji levo), nekoliko starejši fantje pa so v mali odbojki osvojili srebrno odličje. Najmlajši kanalski fantje so v finalu z 2:1 (-19, 17, 22) premagali Mariborčane. V finale DP so se Kanalci prebili tudi v mali odbojki, tam pa so morali z 0:2 (-11, -22) priznati premoč Žužemberka. V mini odbojki so zmago slavila dekleta iz OK Ankaran - Hrvatini. IM