Beđetijevi bron v Koreji

Slovenska judoistka Vlora Beđeti je na tekmi za veliko nagrado v južnokorejskem Jejuju osvojila bronasto medaljo v kategoriji do 57 kilogramov.

Slovenska judoistka Vlora Beđeti je na tekmi za veliko nagrado v južnokorejskem Jejuju osvojila bronasto medaljo v kategoriji do 57 kilogramov Foto: STA
Slovenska judoistka Vlora Beđeti je na tekmi za veliko nagrado v južnokorejskem Jejuju osvojila bronasto medaljo v kategoriji do 57 kilogramov Foto: STA

SEUL > Bron si je priborila z zmago nad Kanadčanko Stefanie Tremblay. Pred tem je Beđetijevo v polfinalu ugnala bronasta s svetovnega prvenstva Francozinja Automne Pavia, ki je na koncu osvojila prvo mesto.

Pavia je v velikem finalu premagala rojakinjo Helene Recevaux, ob Beđetijevi pa je bron osvojila tudi Bolgarka Ivelina Ilijeva, ki je ugnala Izraelko Camilo Minakawa.