Trebanjci se niso pustili presenetiti v Bonifiki

Uvodna tekma 12. kroga prve A državne lige za rokometaše se je razpletla po papirnatih napovedih.

KOPER > Trebanjci (v temnejših dresih) so upravičili vlogo favorita in pred 300 gledalci v Bonifiki ugnali Koprčane, ki so klonili s 24:29 (12:15). Tehtnica se je na stran gostov nagnila že na začetku tekme. Koprčanom je po golu Matevža Žagarja uspelo le izenačiti na 1:1, potem pa so pobudo prevzeli gostje, ki so v sedmih minutah dosegli ravno toliko golov in se odlepili na 7:2.

Izbranci Uroša Zormana se potem niso več ozrli nazaj čeprav so Koprčani v končnici prvega dela strnili vrste in se ob dveh zaporednih golih Žagarja približali na 12:14. Izid polčasa pa je z enim od svojih štirih zadetkov postavil nekdanji član Kopra Staš Slatinek Jovičić.