Rezultati 6. Istrskega maratona

 Foto: Armin Sejarić
Foto: Armin Sejarić

42M - Maraton - Moški skupno

Uvr.Priimek in ime KlubRezultat
1ŽONTAR ALEŠ ŠD Nanos Podnanos2:39:28
2DEBELJAK ALEŠ ŠD Ljubljanske mlekarne2:41:48
3NIKOLIČ MIROSLAV Intersport2:45:09
4MARGON BORUT BM1 PROSPORT2:49:26
5URŠIČ JANEZ ŠD Utrip2:50:22
6TRETJAK JAN ŠD SIJ2:51:33
7LETOJNE MATEJ ŠD TEAM2:51:52
8ITURRIETA ZIGOR  2:52:27
9SOBOČAN ANŽE ŠD Kettlebell lifting N1 Obala2:53:07
10KOCJAN KLEMEN  2:54:06

42Z - Maraton - Ženske skupno

1PITAMIC VOJSKA JASMINA AK Radovljica2:55:17
2RADIVO ANA ŠD 3ŠPORT3:08:54
3PREVODNIK TINA 19763:14:57
4ČEPLAK POZNIČ BERNY ŠD TEAM3:16:34
5SAFONOVA ELENA  3:22:21
6JAMNIK MAŠA  3:22:31
7JAKŠA JANA BORBONA CATERING TEAM3:25:15
8PIVETTI ELISA A.S.D. Libertas Udine3:29:14
9RIZMAN TANJA  3:31:29
10BOLE BARBARA  3:32:14

21M - Polmaraton - Moški skupno

1OREŠNIK BLAŽ AK Ormož1:12:18
2TRATNIK MARKO ŠD NANOS PODNANOS1:12:39
3JOST VINKO IPA Celje1:14:26
4GRILC TADEJ ŠD SIJ1:14:48
5LAVRENČIČ URBAN ŠD VRHPOLJE - NANOS PODNANOS1:15:10
6SAMIDE JAN AK Vežba, fizioterapija Rudolfovo1:16:06
7VINČEC DANIJEL ŠD Elektro Primorska1:16:44
8STRANJAK ROBERT SPINNTEAM LOGATEC1:17:16
9ROJNIK KLEMEN  1:17:21
10ŠORN GORAZD ŠD Utrip1:17:41

21Z - Polmaraton - Ženske skupno

1TRATNIK PETRA ŠD NANOS PODNANOS1:23:11
2KRECIC VERONIKA ŠD NANOS PODNANOS1:25:26
3DOLENC ČUK LUCIJA  1:29:20
4LIPUŠČEK SERGEJA TK Kobarid1:31:11
5MEŠKO MATEJA  1:31:56
6KOTAR ILIJAŠ JANA DLT Filipides1:32:01
6FORTIN ALEKSANDRA ak gorica1:32:01
8KIDRIČ NATAŠA Haloški Svedri1:33:20
9PERME DENŠA NATALIJA TRENERT1:33:43
10BRGLEZ SANJA ZDRAVE VREDNOTE1:33:48

10M - Rekreativni tek (10 km) - Moški skupno

1KASTELIC PETER GiBit0:32:01
2MAKOVEC ALJAZ AMrunningteam0:32:06
3ROZMAN UROŠ AD Olimpik - ŠD Lom0:32:22
4BOŠTJAN JENČIČ  0:33:06
5KOČEVAR SIMON KOVINOPLASTIKA LOŽ0:33:36
6KOŽAN ŽAN ŠD Danfoss Trata0:34:10
7JAKHEL KOLAREVIĆ GREGOR P0.0SEBEN PO NARAVI0:34:15
8KAVČNIK MATEJ  0:34:28
9PETRIČ ANŽE ŠD ELEKTRO PRIMORSKA0:35:10
10VITEZ VASJA TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC0:35:17

10Z - Rekreativni tek (10 km) - Ženske skupno

1BELE KRISTINA AK Pivka0:39:50
2ČUFER SINDIS Silux sport0:40:01
3JURMAN BARBARA  0:40:42
4SEVER ELA Igmat d.d.0:40:46
5KRMELJ PETRA  0:40:47
6FURMAN MAŠA ZDRAVE VREDNOTE0:41:05
7ZUPANČIČ MATEJA Urbani tekači0:41:13
8JAGODIC NINA I-tech0:41:40
9DOLINŠEK VIKTORIJA KGT Papež0:42:00
10H. BELAK ALEKSANDRA  0:42:15

Preberite še: Vojak Žontar ostaja kralj Istrskega maratona


Najbolj brano