Koprčani neporaženi v finale pokala

Povratni tekmi polfinala pokala Slovenije sta v Kranju poskrbeli za pester vaterpolo večer.

KRANJ > V prvem srečanju sta se domači Triglav in Koper Primorska razšla pri neodločenem rezultatu 7:7 (1:1, 2:1, 3:3, 1:2).

Koprčani so tako brez težav napredovali v veliki finale, saj so prvi dvoboj v novem bazenu na Bonifiki dobili s kar 12:5. Za Koprčane so v Kranju zadetke dosegli: Dimitrijević 3, Lagonigro 2, Khmelevskikh in Zadeu po 1.

Sledil je precej bolj napet drugi polfinalni obračun, v katerem so vaterpolisti Ljubljane Slovana po dveh četrtinah že nadoknadili zaostanek s prve tekme, ki jo je Kamnik presenetljivo dobil s 7:4.

Vendar so se Kamničani v tretji četrtini zdramili, tako da so se na koncu kljub porazu 8:9 (1:1, 0:3, 4:2, 3:3) vseeno uvrstili v finale. Finale pokala Slovenije bo predvidoma v sredo, 19. decembra.