Zmagi za Moličnika in Širclja

Balinarski klub Orlek Oro Met je pred dnevi organiziral kar dva kakovostna turnirja.

PIVKA > Osrednji je bil v nedeljo na baliniščih v Pivki, Košani in Postojni, kjer je tekmovalo 32 moških parov iz Hrvaške, Italije in Slovenije. Ljubitelji balinanja so lahko uživali v igrah številnih reprezentantov. V zaključne boje so se uvrstile štiri primorske dvojice. Zmagala sta Gregor Moličnik in David Šircelj, ki sta v finalu z 10:7 premagala Erika Čeha in Simona Požarja. Tretje mesto sta si razdelili dvojici Martin Zdauc-Robi Bašič in Primož Markočič-Andrej Sedmak. Pivčani so pripravili tudi mednarodni ženski turnir v igri trojk. Med 14 ekipami iz Hrvaške in Slovenije so bila najboljša dekleta iz Deskel, ki so v finalu ugnale domači Oro Met. Tretje mesto je zasedla Pivka, četrto pa Brinj-Povir.