Koprčani izgubili v Trebnjem

Koprčani so s 26:30 (10:13) izgubili v Trebnjem. Po dobrem začetku gostov in izmenjevanju obeh ekip v vodstvu večji del prvega polčasa so si favorizirani gostitelji najvišjo prednost (13:10) priigrali prav ob koncu polčasa.

TREBNJE > V nadaljevanju je najprej kazalo na zanesljiv uspeh Trebanjcev, ki so v 38. minuti povedli z 19:14 in dolgo prepričljivo vodili. A jih je prednost štirih do petih zadetkov počasi tudi uspavala, kar so Koprčani izkoristili in v 50. minuti zaostanek znižali na vsega dva gola (25:23).

Toda Dolenjci so hitro odgovorili in potrdili, da niso zaman trenutno tretja ekipa prve DRL. Z zavzeto obrambo so hitro spet prišli do štirih golov prednosti in srečanje zanesljivo pripeljali v mirno končnico.

Za ekipo Kopra so zadetke dosegli Sokolič in Krečič po 6 (prvi jih je pet dosegel iz sedemmetrovke, drugi pa je uspešno izkoristil eno), Čuček in Planinc po 4, Avsec 3, Žagar 2 in Marić 1.