Še ena zmaga Izole

V 7. krogu lige za obstanek so izolski rokometaši v drugem polčasu uspeli ugnati Sviš. Istrabenz plini : Sviš 24:19.

Dušan Fidel  Foto: Tomaž Primožič/Fpa
Dušan Fidel  Foto: Tomaž Primožič/Fpa

IZOLA > Po prvi četrtini tekme so domači pri izidu 6:8 izkoristili številčno prednost ter dohiteli goste (10:10 ob polčasu). Tekma se je obrnila v korist domačih že v prvih minutah nadaljevanja. Domači so postali bolj natančni in si preko Petra Božiča in Dušana Fidela z delnim izidom 6:1 zagotovili odločilno prednost. Kljub izključitvam so v zadnjih desetih minutah zadržali prednost in zasluženo zmagali.

Dušan Fidel: “Začeli smo zadržano, v drugem delu pa smo pokazali kaj znamo.”

IP Izola: Gregorič 3 obrambe, Jurič, Jelovčan, Dolenc, Gorela 1, Božič 6, Kojič, Bubnič, Bjelanovič 1, Čosič 2, Ti. Ponikvar 6 obramb, Redžič 1, Fidel 8, Smolnik 5, To. Ponikvar, Kevič 8 obramb. Trener: Borut Hren.

Sviš: Stopar 5, Marinčič 4.BV