Koper prvi v 2. DRL

Druga državna rokometna liga za moške se je končala s prepričljivo zmago RK Koper 2013.

Druga državna rokometna liga za moške se je končala s prepričljivo zmago RK Koper 2013 Foto: Valentina Franza
Druga državna rokometna liga za moške se je končala s prepričljivo zmago RK Koper 2013 Foto: Valentina Franza

2. DRL moški

26. (zadnji) krog, primorski izidi - Škofljica : Koper 2013 23:32 (11:16), Mitol : Radgona 28:33 (14:18), Ajdovščina : Jadran 2009 HK 26:23 (12:12).

Ajdovščina : Jadran 26:23

AJDOVŠČINA > Primorski derbi zadnjega drugoligaškega kroga je prinesel pričakovanega zmagovalca. Po izenačenem prvem polčasu (12:12) in nadaljevanju so Ajdovci tekmo odločili v zadnjih desetih minutah, ko so si Hrpeljci z zelo trdo obrambo nabirali dvominutne kazni. V živčni besedni vojni s sodniki so trije gostje prejeli rdeče kartone, kar so Ajdovci izkoristili.

Strelci, Ajdovščina: Pregelj 3, Velikonja 4, Batič 1, Lapajne 4, Svetik 6, Bratina 2, Marinković Funa 4, Rustja 2; Jadran: Žnebelj 1, Obreht 1, J Poles 4, Višnjevec 1, Zdravković 3, Hrvatin 7, S. Višnjevec 1, P. Poles 2, Svetina 3. IM