Tina Maze 15. na smuku v Lenzerheideju

Tina Maze je na finalu svetovnega pokala v alpskem smučanju v švicarskem Lenzerheideju na smuku zasedla 15. mesto in s tem osvojila zadnje točke, ki tekmovalkam pripadejo na finalu. Skupno je sezono končala na tretjem mestu v smukaškem seštevku.

Tina Maze je na finalu svetovnega pokala v alpskem smučanju v švicarskem Lenzerheideju na smuku zasedla 15. mesto

LENZERHEIDE > Zmagala je Švicarka Lara Gut (1:32,31) pred Avstrijko Elisabeth Görgl (+0,05), tretja pa je bila druga Švicarka Fränzi Aufdenblatten (+0,57). Hudo je padla Nemka Maria Höfl-Riesch, ki je zmagala v smukaškem seštevku, skupno vodstvo pa je predala Avstrijki Anni Fenninger, ki je bila tokrat šesta.