Hudales dvakrat zlat

Tekmovalci KIT Izola so se s cenjenega kikboksarskega turnirja Athenes challenge, kjer so nastopale ekipe iz 20 držav, vrnili s šestimi odličji.

Tekmovalci KIT Izola   so se s  kikboksarskega turnirja Athenes challenge, kjer so nastopale ekipe iz 20 držav,   vrnili  s šestimi odličji Foto: Kit Izola
Tekmovalci KIT Izola so se s kikboksarskega turnirja Athenes challenge, kjer so nastopale ekipe iz 20 držav, vrnili s šestimi odličji Foto: Kit Izola

ATENE> V absolutni kategoriji in v kategoriji do 74 kg je med mladinci slavil Jaka Hudales, ki je v finalu po podaljških premagal svojega reprezentančnega kolega Tilna Zajca. Sebastjan Lazar je osvojil srebro v kategoriji do 42 in bron v kategoriji do 47 kg. Med veterani nad 75 kg je bil tretji Bojan Homovec. V kategoriji mladink začetnic nad 55 kg je zmagala Melita Lukšič.