Bayern München z eno nogo že v finalu lige prvakov

Nogometaši Bayerna iz Münchna so v prvi polfinalni tekmi lige prvakov na domačem igrišču premagali FC Barcelono s 4:0 (1:0). Povratna tekma bo 1. maja v Barceloni.

Bayern München je z eno nogo že v finalu lige prvakov. Lani ga je v tem tekmovanju premagal Chealsea. Foto: Peter Maraž
Bayern München je z eno nogo že v finalu lige prvakov. Lani ga je v tem tekmovanju premagal Chealsea. Foto: Peter Maraž

MÜNCHEN> Bayern je z visoko zmago naredil velik korak k uvrstitvi v finale. Barcelono je nadigral v vseh pogledih in zasluženo prišel do štirih zadetkov. Prvega je zabil Thomas Müller v 25. minuti, na 2:0 je povišal Mario Gomez (49.), za 3:0 je zadel Arjen Robben (73.), končni izid tekme pa je postavil Thomas Müller v 82. minuti.

V drugem polfinalu se bosta nocoj ob 20.45 pomerila Borussia Dortmund in Real Madrid.