Aluminij pretrd za Goričane

Prvi polfinalisti slovenskega nogometnega pokala, pokala Hervis, so nogometaši Aluminija, ki so na povratni tekmi četrtfinala v športnem parku v Novi Gorici premagali Goričane z 2:0.

Novogoričanom ni uspelo Foto: Leo Caharija
Novogoričanom ni uspelo Foto: Leo Caharija

NOVA GORICA> Na prvi tekmi v Kidričevem so belo-modri sicer zmagali z 2:1, a po današnji tekmi pred domačimi navijači ostali brez polfinalne vozovnice.

Goričani so zadnjih deset minut po izključitvi Davida Kašnika igrali celo z igralcem več, vendar jim tudi to ni pomagalo. V 83. minuti je vodilni zadetek za goste dosegel Jurica Jeleć, v 90. minuti pa je na 2:0 povišal Robert Kurež.

Danes bo na sporedu še tekma med Luko Koper in Triglavom, medtem ko bo tekma med Dravinjo in Celjem zaradi težav s pripravo igrišča na sporedu šele 21. novembra.