Prvenec Živca

Novogoričan Saša Aleksander Živec je po letu dni igranja na Poljskem dosegel svoj prvenec.

Saša Živec (levo) je v soboto zabil prvi gol v poljskem
prvioligaškem tekmovanju.
Saša Živec (levo) je v soboto zabil prvi gol v poljskem prvioligaškem tekmovanju.

GLIWICE > V prvi ligi je z ekipo Piast Gliwice s 3:2 premagal Zabrze. Aleksander Živec je v 20. minuti zadel za 1:0, igral pa je vso tekmo. V drugi poljski ligi je Olimpia z 0:1 klonila proti Katovicam. Pri domačih je moral Dejan Žigon zaradi poškodbe v 24. minuti zapustiti igrišče.

V drugi avstrijski ligi je celovška Austria remizirala pri Austrii v Salzburgu z 1:1. Za Korošce je bil v 45. minuti uspešen Rajko Rep, podal pa mu je Partik Eler, ki je igral vso tekmo. V tretji avstrijski ligi je Kris Jogan odigral 74 minut za Kufstein, ki je z 0:3 klonil proti drugi ekipi Altacha.

V drugi nemški bundesligi je Zlatko Dedić za FSV Frankfurt igral od 62. minute pri remiju v Bielefeldu brez golov.