Pokal MNZ Koper v Ankaran

Nogometaši Ankarana-Hrvatinov so v zanimivem finalu pokala MNZ Koper šele v zadnjih minutah strli odpor Izole in zmagali s 4:1.

KOPER > Po koncu so bili lahko v obeh taborih zadovoljni - Ankarančani zaradi osvojenega prvega mesta, Izolani pa zaradi dviga forme pred odločilnimi tekmami sezone. Pred 150 gledalci so atletskem stadionu za zmagovalce zadeli Rodica (31), Vekić (46, 93) in Gajšek (87), za Izolane je bil uspešen Mihailović (34). Zgodnja izključitev Izolana Gavrića v9. minuti ni bistveno vplivala na razplet finala. Ankarančani so z igralcem več prvi zadeli, Izolani pa so že po treh minutah izenačili.

Drugi polčas sta oba trenerja začela s po tremi svežimi nogometaši v polju, Ankarančani pa so po zaslugi Vekića takoj prešli v vodstvo. Izolani so bili tudi z igralcem manj nevarni, po izenačenju moči na igriću (izključitev Pahorja v 79. minuti) pa so v končnici Ankarančni vendarle potrdili zmago. SJ