Goričani začeli z zmago

Nogometaši Gorice so včeraj odigrali uvodno pripravljalno tekmo pred pričetkom spomladanskega dela prvenstva. Goričani so se pomerili proti B ekipi Istre iz Pulja, ki nastopa v tretji hrvaški ligi in slavili s 3:1 (2:1).

UMAG > Že v prvem napadu je za Goričane zadel napadalec Luka Majcen, pet minut pozneje pa je Blessine Eleke povišal vodstvo. Domačini so po začetnem šoku vzpostavili ravnotežje in v deseti minuti zatresli goriško mrežo, končni rezultat je 87. minuti po samostojni akciji postavil Amarachi Osuji. ”To je bila tipična pripravljalna tekma. Preizkusil sem kar 22 nogometašev, ki so prikazali primerno borbenost. Glede na to, da šele spoznavam značilnosti igralcev, je vsaka tekma več kot dobrodošla,” je po koncu dvoboja povedal trener Cesare Beggi, ki je tako uspešno začel na klopi Gorice. SM