Gola Velikonje in Jeleniča

V italijanski serie A je Palermo z Aljažem Struno, ki je odigral vseh 90 minut, remiziral na gostovanju pri Carpiju (1:1). Chievo je z Valterjem Birso v igri do 68. minute doma klonil proti Juventusu z 0:4.

MILANO > V drugi italijanski ligi je Enej Jelenič z zadetkom v 56. minuti pomagal Livornu do zmage v Brescii s 3:1. Jelenič je zadel za tedanjih 2:1, odigral pa je vso tekmo. Pescara je s 3:1 ugnala Bari. Dva gola je dosegel Gianluca Lapadula. S 14 goli je prvi strelec serie B.

Na Cipru je Anorthosis z vratarjem Janom Koprivcem tokrat izgubil z 0:2 proti Ermisu.

V drugi belgijski ligi je Etien Velikonja (na fotografiji z žogo) z golom z bele točke v 73. minuti priboril zmago Liersu na gostovanju pri Desslu z 1:0. To je že njegov 15. sezonski zadetek.

V drugi angleški ligi je Bojan Jokić odigral vso tekmo za Nottingham Forest ob domačem remiju z ekipo QPR (0:0).