Drugi gol Elerja

V serie A sta se Chievo in Lazio razšla z 1:1. Pri Verončanih je Valter Birsa igral do 77. minute ter v 51. minuti podal za vodilni gol domačih. Jasmin Kurtić je za Atalanto igral do 65. minute srečanja proti Torinu in s soigralci doma slavil z 2:1. Aljaž Struna je v serie B po vrnitvi v Carpi odigral vseh 90 minut na gostovanju pri Ceseni (0:1) in v 88. minuti prejel rumeni karton. V tretji italijanski ligi je Venezia, kjer Leo Štulac ni dobil priložnosti za igro, doma remizirala z Reggiano z 1:1.

Valter Birsa Foto: Primož Lovrič
Valter Birsa Foto: Primož Lovrič

VERONA > V prvi ruski ligi je za Rostov debitiral Miha Mevlja. Odigral je vso tekmo pri domači zmagi nad ekipo Krilia Sovjetov z 2:1. V tamkajšnji drugi ligi Ivica Guberac še čaka na nastop v dresu Himkija.

Na Poljskem so Piast Gliwice s Sašo A. Živcem, ki je igral od 70. minute, doma s 3:3 remizirale priti Gorniku.

V drugi avstrijski ligi je Horn z 2:1 premagal Wacker, za katerega je edini gol v 41. minuti prispeval Patrik Eler.

V drugi švicarski ligi je Nejc Mevlja odigral vso tekmo za Schaffhausen, ki je v gosteh z 0:2 klonil proti Neuchatelu.

V Švici je Domen Črnigoj igral od 82. minute pri zmagi Lugana proti St. Gallnu z 2:0.