Domračeva zmagovalka Oberhofa, Gregorinova 22.

Belorusinja Darja Domračeva (42:36,6/4) je zmagovalka tekme svetovnega pokala v biatlonu s skupinskim startom, druga je bila Čehinja Veronika Vitkova (+14,9/2), tretja pa Norvežanka Tiril Eckhoff (+21,7/2). Edina Slovenka na startu preizkušnje na 12,5 kilometra Teja Gregorin je bila 22. (+3:02,5/3).

Teja Gregorin je  tekmo svetovnega pokala v biatlonu s skupinskim startom končala na 22. mestu.
Teja Gregorin je tekmo svetovnega pokala v biatlonu s skupinskim startom končala na 22. mestu.

OBERHOF > Teja Gregorin je dobro opravila s prvim streljanjem, saj je pokrila vseh pet tarč in strelišče zapustila 12. Na drugem strelskem nastopu je bila enkrat neuspešna in padla na 21. mesto, po tretjem strelskem postanku sta ostali dve tarči nepokriti, ob četrtem streljanju pa je bila Gregorinova znova brezhibna.