Zmaga tudi v Pivko

Na nedavnem državnem prvenstvu v igri posamezno sta se naslova prvakinj veselili Sara Jenčič iz ljubljanskega Krima v članski konkurenci in Aneta Fidel iz Pivke Oro Met pri mladinkah.

NOVA GORICA > Jenčičeva je v skupinskem delu dvakrat gladko zmagala, v polfinalu je bila s tesnih 11:10 boljša od Tanje Marc iz kobjeglavskega Agrochem Hrasta, v finalu pa s 13:3 od Tadeje Petrič (Pivka). V boju za bron je Tanja Marc z 11:10 premagala Lejo Vehovec (Krim Ljubljana). Pri mladinkah, ki so skupinski del tekmovanja odigrale v Renčah, je naslov z zmago v finalu proti Ivi Guštin (Agrochem) z 9:5 osvojila Aneta Fidel, tretje mesto je zasedla Eva Žerjal (Agrochem Hrast), četrto pa Janja Roj (ŠB Korte Izola).