Odlični z zračno pištolo

Zadnja letošnja tekma v streljanju z zračnim orožjem, ki jo je kot tretji turnir v 1. B državni ligi pred dnevi v Ljubljani organiziralo Strelsko društvo Železniki, je bila za SD Vremščica najuspešnejša. Ekipno so njeni strelci z zračno pištolo v članski konkurenci s 1099 krogi osvojili prvo mesto, hkrati pa so kar dvakrat stopili na zmagovalne stopničke.

Strelci SD Vremščica so ekipno zmagali v članski konkurenci

LJUBLJANA, VREMSKI BRITOF > Zlato medaljo je s 375 krogi osvojila Olga Knez pred drugouvrščenim Cvetom Ljubičem (Slovenjske Konjice), medtem ko je bronasto medaljo osvojil mladi up Jože Čeper (372 krogov), doma iz Gornjih Ležeč. Ekipno je za SD Vremščica streljala tudi Branka Fragiacomo, ki je s 552 krogi osvojila 22. mesto. Vremski tekmovalec Čeper, ki se je lani uvrstil in dobro odrezal na mladinskih olimpijskih igrah na Kitajskem, je naslednji dan na tretjem mladinskem turnirju v svoji kategoriji zmagal s 379 krogi, devetimi več od drugouvrščenega Luka Ušeničnika (SD Škofja Loka). Z uspehom je le potrdil, da mu trenutno pri nas ni para v mladinski konkurenci. OK